Manikúra

Základná úprava nechtov, ktorá je určená nie len pre dámy ale aj pre pánov

 

Manikúra je elegantná a vhodná pre všetky vekové kategórie akéhokoľvek povolania. Nechty sú totiž krásne upravené, decentné a ležérne.

 

Starostlivosť o nechty a ich okolie je vykonávané moderným prístrojom, čím sa dokonale ošetrí okolie nechtu. Nechtová kožtička a okolie nechtu ostáva hladké, perfektne začistené a všetky stvrdnuté miesta šetrne odstránené. Výživný keratínový balzam a výživný lak dodajú Vašim nechtom to, čo potrebujú. Pre perfektný vzhľad je dôležitá pravidelnosť.

 

Prístrojová manikúra

Prístrojová manikúra je najnovší trend v starostlivosti o vzhľad nechtov, hovorí sa tomu aj hĺbková manikúra. Pracuje sa s brúskou a nástrojmi na odstránenie kožtičky a voľného okraju nechtu, záderov, a hrubej kože a otlakov v okolí nechtu. Zaručí to perfektný výsledok z hľadiska úpravy nechtu, jeho okolia a kožtičky a umožní následné hĺbkové lakovanie alebo gelovanie nechtov (farebnými gellakmi).

 

Procedúra, ktorá sa začína dezinfekciou vašich rúk, pokračuje upravením dĺžky a tvaru nechtov. Aby vznikol dokonalý základ na lakovanie, upravím kožtičku okolo nechtov špeciálnymi frézkami a samotné nechty zmatním a odmastím. Nasleduje nalakovanie alebo aplikácia gél laku (podľa variantu) a záverečné ošetrenie rúk hydratačným krémom.

IBX ošetrenie

Revolučný dvojfázový systém pre spevnenie a zdravý rast nechtu a nechtového lôžka

Čítať ďalej...

GELLAK

Permanentná manikúra na vlastných nechtoch a spevnenie nechtov UV lakom

Čítať ďalej...

Gélové nechty

Umelé predĺženie a modelovanie nechtov gélovou metódou na špeciálne šablóny

Čítať ďalej...

Ceny služieb

Nahliadnite do môjho cenníka a uvidíte, ako málo stačí na to, aby Vaše nechty očarili.

Čítať ďalej...

Školenia

Školenia

Kliknite a naučte sa základné ale aj nové techniky modelácie gélových nechtov.

Kamenná predajňa

Navštívte moju kamennú predajňu a vyberte si zo širokej ponuky sortimentu pre gélové nechty.

Čítať ďalej...